SPS u koaliciji

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: SPS u koaliciji

Počalji od neko... taj Pon Jun 09, 2008 5:22 pm

Deda ::Pretpostavljam da je ova tema pokrenuta jer neko misli da je DS-u važna samo vlast i privilegije koje iz toga proističu, pa su sada spremni da pljunu sebi u usta i uđu u koaliciju sa SPS-om.

Izgleda da su spremni!

Poslednji izmenio neko... dana Pon Jun 09, 2008 5:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

neko...
Super član
Super član

Broj poruka : 258
Zanimanje : madjioničar
Datum upisa : 06.06.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvecarka taj Pon Jun 09, 2008 5:29 pm

Da, izgleda da jesu!

zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ldp siri dalje taj Pon Jun 09, 2008 5:48 pm

pa vi ste napisali da je kostunica oprao i spasao sps nisam ja pogledajte ako ne verujete.................

ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Broj poruka : 129
Datum upisa : 24.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od neko... taj Pon Jun 09, 2008 6:23 pm

Nisam ja..........................
Iako ne verujem kuriru i pressu koji non stop govore o vec formiranoj koaliciji DS/SPS, sve je vise nego ocigledno da ce se takva vlada ipak formirati. A onda ce se videti ko ce posle pranja i spasavanja da ih neguje i pazi kao svoje verne koalicione partnere!

neko...
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ldp siri dalje taj Pon Jun 09, 2008 7:51 pm

tuzno je sto srbija ponovo zavisi od sps.........pre deset godina taj isti sps je slao policiju na na narod,,gurao mladice u ratove ,ubijao i zatvarao ljude koji su drugacije razmisljali sve zarad opstanka na vlasti ...............nazalost realnost je da mnogo sta zavisi od sps danas ,ali to je posledica a sta je uzrok????!!!!!!!
....Uzrok svega toga je patoloska i beskrupulozna borba Voislava KOstunice za vlast ........Najpre zastita pavkovica i radomira markovica na celnim pozicijama VJ i DB navodno zbog bezbednosti drzave..........zatim satanizacija i kriminalizacija Zorana Djindjica preko db-ovskih medija kurir( glavni kolumnista Aleksanda Tijanic kome je jedina tema Z.djindjic)nacionala i sl........podrska oruzane pobune jso(lekari strajkuju u mantilima jso sa kalasnjikovima naravno) koja se zavrsila ubistvom premijera koje je izvrsio pukovnik drzavne bezbednosti zvezdan jovanovic.........rehabiliotacija sps 2003 god .........,pokusaji obaranja optuznioce za ubistvo premijera........,relativizacija ratnih zlocina,ispracaj zlikovaca u hag iz vlade srbije i pokloni istima u vidu stanova,automobila......sve to dovelo je do ozivljavanja monstruma kojima nije bitno ni skim ce ni sta ce vec iskljucivo kako ce sebi da obezbede pozicije,vlast,privilegije na najbolji nacin ........ vidim da ste i vi ukapirali napokon sta se desava posto ste vec poceli da pljujete sps i dacica ali ko sa djavolom tikve sadi....

ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvecarka taj Pon Jun 09, 2008 8:30 pm

Ti i dalje lupas li lupas.... kid

zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvecarka taj Pon Jun 09, 2008 8:35 pm

Zaista si puk`o... iskreno mislim da je ovo neka za`ebancija! Mislim, tvoj profil... Niko normalan ne bi ovo pisao! Ako zaista postojis.. Pa dobro... Postujem... Svako ima pravo na svoj stav! kid

zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ldp siri dalje taj Pon Jun 09, 2008 9:25 pm

imate vi neko misljenje ako imate napisite! nemogu da poverujem da neko visi na ovom forumu i da ne moze da sastavi dve prostoprosirene recenice !

ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dulence_Saviola taj Pon Jun 09, 2008 9:25 pm

pa.........glasovima kupljenih SPS-ovih poslanika koje je predvodio Bane Ivkovic je i Ceda Jovanovic opstajao kao potpredsednik Vlade,tako da bih pre rekao da je pocetak ocuvavanja SPS-a zbog nekih politickih potreba tog tipa poceo onda, a zapocela su dva gotivna ti lidera Dr Zoran Djindjic i Cedomir Jovanovic u skupstinskom sazivu 2000-te.

Zbog demokratije i opsteg drustvenog napretka u Srbiji voleo bih da postoji prava jaka socijal-demokratska stranka, koja je bitan faktor, ali mislim da rukovodstvo SPS-a nece umeti to da napravi od SPS-a. Mozda ce me demantovati do sledecih izbora.

Koalicija sa SPS-om je nuznost. Ne mislim nuzno zlo, da li ce biti zlo videcemo kako ce ta Vlada da uradi i ocenicemo rezultate na sledecim izborima, ako uopste bude Vlade. Ne verujem u savez DS-a i SPS-a, ali me zanima koliko su SPS-PUPS-JS jedinstveni za dalje pregovore.

Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvecarka taj Pon Jun 09, 2008 9:39 pm

ldp siri dalje ::tuzno je sto srbija ponovo zavisi od sps.........pre deset godina taj isti sps je slao policiju na na narod,,gurao mladice u ratove ,ubijao i zatvarao ljude koji su drugacije razmisljali sve zarad opstanka na vlasti ...............nazalost realnost je da mnogo sta zavisi od sps danas ,ali to je posledica a sta je uzrok????!!!!!!!
....Uzrok svega toga je patoloska i beskrupulozna borba Voislava KOstunice za vlast ........Najpre zastita pavkovica i radomira markovica na celnim pozicijama VJ i DB navodno zbog bezbednosti drzave..........zatim satanizacija i kriminalizacija Zorana Djindjica preko db-ovskih medija kurir( glavni kolumnista Aleksanda Tijanic kome je jedina tema Z.djindjic)nacionala i sl........podrska oruzane pobune jso(lekari strajkuju u mantilima jso sa kalasnjikovima naravno) koja se zavrsila ubistvom premijera koje je izvrsio pukovnik drzavne bezbednosti zvezdan jovanovic.........rehabiliotacija sps 2003 god .........,pokusaji obaranja optuznioce za ubistvo premijera........,relativizacija ratnih zlocina,ispracaj zlikovaca u hag iz vlade srbije i pokloni istima u vidu stanova,automobila......sve to dovelo je do ozivljavanja monstruma kojima nije bitno ni skim ce ni sta ce vec iskljucivo kako ce sebi da obezbede pozicije,vlast,privilegije na najbolji nacin ........ vidim da ste i vi ukapirali napokon sta se desava posto ste vec poceli da pljujete sps i dacica ali ko sa djavolom tikve sadi....

Tuzno je prvenstveno to sto je Srbija dozvolila da joj se neko poput Cedomira Jovanovica mesa u buducnost!!! Sada o tom ..istom`` SPSu ne govoris na pravi nacin ne branim ja njih daleko od toga ali pre deset godina je predsednik te stranke bio drugi covek... a sto se ostalih clanova tice mogu ti reci da je prilicno njih preslo u tvoj voljeni DS... A sve ostalo sto si pisao su ciste gluposti....

zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od neko... taj Pon Jun 09, 2008 10:31 pm

Politicke partije se naravno bore za vlast jer na taj nacin sprovode svoju politiku u koju veruju I za koju veruju da ce doneti dobro drzavi.
U ovom trenutku iskreno zavisi mnogo od SPS/a ko ce da sedne u fotelju, a cini mi se da je DS/u to na prvom mestu jer na sve pristaje za razliku od DSS/a koji ipak ima neke svoje principe. Vise se ne gleda ko ce u koaliciju bitno je da dodju na vlast, a veruj mi da je moje misljenje do skora bilo da DS I SPS nikada nece moci da budu zajedno, nakon svega, jos jedan dokaz da DS zeli vlast po svaku cenu a kazem jos jedan jer je I u predizbornoj koaliciji sastavio politicke partije sa razlicitim politickim idejama I programima stranaka SPO, SDPO, G17,LSV.

Vlada Republike Srbije: DS-SPS-PUPS-JS-SPO-G17-SDPO-SDP-LSV i jos nekoliko omanjih partijica manjinica (izvinjavam se na par slova ako su zaboravljena i ovako ih je previse). Uz sve to i podrska LDP-a.

Pa reci ti meni jel ti vidis logiku ovde negde! Svi zajedno imaju jedan stav! Uzas! Mislim da Srbija nije glasala za to! Raduje me sto su unutar te koalicije vec pocela katastrofalna neslaganja ko ce gde, a sve to se oslikava i na lokal naravno!
Niko tebi ovde nije zamerio da imas svoj stav ali onog trenutka kad si poceo da prozivas samo iz razloga sto smo neistomisljenici poceli smo i mi direktno .....
Svoje stavove nauci da branis argumentima bez provociranja i sve ce biti ok. Ali ako ti je strpljenje vec pri kraju, molim te iznesi svoje LDP-ovsko misljenje na nekom drugom forumu, ovde si se dokazao!

neko...
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ldp siri dalje taj Uto Jun 10, 2008 3:36 am

bane ivkovic je totalno ne bitna licnost,od sps je tada bilo je mnogo vise koristi nego stete problem je u politici dss koja je dala vestacko disanje raznim milosevicevim sluzbama i pojedincima....smrt z.djindjica posledica je stvorene atmosfere linca u srbiji 2003god a dali je ucesce kostunice bilo posredno ili neposredno verovatno ce se nekada dokazati........sto se tice preletenja spsovaca verovatno je bilo ali daleko manje nego u druge stranke jer ds je pre 2000 bila jedina organizovana stranka pored sps i donekle spo,mnogo interesantniji bio je dss i ostale stranke dos koje tada cak i u barajevu koje je dvadeset km od centrale nisu postojale ili su postojale na papiru ,neorganizovane od lokala do centrale.........to sto je sps jedina alternativa u ovoj situaciji pored novih izbora stvar je pogrsne procene dss po pitanju ssp koji je pre dva meseca tako nerazlozno osuo paljbu i gradio celu predizbornu kampanju na njemu da je sam sebi uskratio svaku mogucnost formiranja vlade sa ds racunajuci da ce na tome profitirati ali ispostavilo se da je avantura sa radikalima jedina mogucnost danas i da sps nije spreman na to jer bi to bio prevelik rizik za njih verovtno ravan politickom samoubistvu iz mnogo razloga...........ideologija u politici ne postoji,postoji samo razumna i ne razumna politika ,politka sa manje i vise sansi za uspeh koja pojedincu i njegovim licnom interesu daje vise mogucnosti u zivotu,.......drzavna i nacionalna ideologija koju dss i srs promovisu u 21 veku je prevazdjena i osudjena na neuspeh............cedomir jovanovic i ldp predstavljaju modernu politicku opciju i takva politika bice mnogo brze prihvacena u srbiji nego sto pojedinci misle....

ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od neko... taj Uto Jun 10, 2008 11:28 am

Vrtimo se u krug argumentima, Z.Djindjic, SSP, SPS....malo je monotono, otprilike da se na momente ponavljamo a vec smo uspesno izneli svoje stavove po pitanju politike i uverenja.
Bitno mi je sto ti je DSS bio interesantan i pre 2000 god. kao sto ti je interesantan i ovaj nas forum, ali mi je zao sto ne ucestvujes i u ostalim temama, sto na ovom mestu zelis da istaknes samo verovanje u politiku LDP/a, a time dokazujes, misiju korisnika kontrasa. Nerazumem gde ti je sloboda govora, misljenja, tekovina zapadnog sveta za koju se zalazete...ovde delujes totalno suprotno, jednostrano, iskljucivo...
Karakteristika "LDP ŠIRI DALJE" - "Ja sam LDP, ne volim DSS!
Opusti se malo, ni mi ne podnosimo LDP.

neko...
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od DS NAJBOLJI taj Uto Jun 10, 2008 11:18 pm

ako bog da da Dacic pristane na dogovor bice nam mnogo lakse

DS NAJBOLJI
Iskusan član
Iskusan član

Broj poruka : 49
Datum upisa : 05.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od neko... taj Uto Jun 10, 2008 11:38 pm

Boga ne spominji kada pricas o glupostima. Nije problem da napravite Vladu, SPS se prodaje, evo danas je Marku Milosevicu skinuta "neka" optuznica zato sto je "eto" pretukao "neke tamo otporase"... eto igrao se malo...al to sad ne vazi to je bilo ranije, sad ste poceli ljubav iz pocetka i poceli ste sa ispunjavanjem zelja

neko...
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ldp siri dalje taj Sre Jun 11, 2008 12:31 am

sve je bolje od kostunice i dacic i palma i krkobabic ,samo da mu vidimo ledja ovakvo zlo nema na planeti!........nadam se da ce sledeci put da daje izjavu u specijalnom sudu!

ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ldp siri dalje taj Sre Jun 11, 2008 12:32 am

sa legijom ,zvezdanom i ekipom!

ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od QUEEN=M.M.P. taj Sre Jun 11, 2008 2:41 pm

Ako se formiranje nove koalicije bude striktno posmatralo po programskim osnovama i političkim stavovima, onda je koalicija DSS-NS, SPS–PUPS–JS i SRS realnija nego koalicija SPS-a i DS-a.

QUEEN=M.M.P.
Iskusan član
Iskusan član

Ženski
Broj poruka : 44
Datum upisa : 10.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dulence_Saviola taj Sre Jun 11, 2008 9:07 pm

Ova nasa demokratija u razvoju jos nije iskristalisala ko je kome blizi, ali mislim da po programskim nacelima nisu tako blizu SPS i DSS koliko po stavovima po pitanju nekih aktuelnih politickih pitanja. Tj. ti stavovi,a doduse i nacin opredeljivanja nasih biraca onemogucavaju da se programski-idejno bliske stranke udruzuju. Npr. G17+ je programski jako blizi DSS-u nego DS-a, a opet SPS jako blizi DS. SPO i DS, nikako,mada ok i SPO pravi zaokret,da ne pricam o jezivim slicnostima LDP i SRS,a opet i SRS i DS kada se radi o nekim ekonomskim temama. U Srbiji je izlgeda svaki savez moguc, ali opasno je kada nema ni malo doslednosti, jer to je sve ono sto vodi ka apstinenciji biraca. PUPS je esnafska stranka bez ideologije,tako da to i nije politicka stranka u pravom smislu reci, sto bih rekao i za JS, sto njima povecava taj koalicioni potencijal,ali ugrozava politicki opstanak. Ugljaninova i LJajiceva stranke takodje regionalno-manjinske a i sukobljene stranke, takodje obe neohpodne ZES-u za Vladu...tako da je ipak najveci izazov na SPS-ovom rukovodstvu da proceni sta ce se vise dopasti njihovim biracima....u svakom slucaju ce imati znacajne instrumente vlasti da ispune obecanja,ali verujem da koalicija sa DS i G17+ i SPO ipak nije nesto sto prosecan birac SPS-a moze tako lako da prihvati i da ce se zato pre pribliziti narodnjackom savezu.

Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ldp siri dalje taj Čet Jun 12, 2008 12:46 am

ako pricas o nedoslednosti onda pricaj posteno o tome posto vidim da je dss otprilike najdosledniji ako imas slabo pamcenje onda bi valjalo da se podsetis da je dss i voislav kostunica sa dosom oborio milosevica uz pomoc istih onih kriminalaca koje ste potom tovarili zoranu djindjicu i izvlacili gu-zicu....zatim ste tri godine vladali uz pomoc sps , isli prvo u bijaric ili tako nesto da se sastajete sa sefovima eu a sada se zaklinjete u rusiju, pravite dil sa seseljem i plujete sps...........

ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dulence_Saviola taj Čet Jun 12, 2008 8:42 am

Bijaric je bio nuznost i to je bilo na poziv sefova zemalja EU koje su najavile prijateljski odnos i saradnju, a sada se Rusija pokazala kao veci saveznik Srbije i neko ko hoce da saradjuje sa nama bez politickih ucena (Hag,KiM). Racionalno je saradjivati sa onim ko ima da ti ponudi ono sto ti treba.

Nijednog kriminalca nismo mi tovarili dr Zoranu Djindjicu, njih su sami sebi natovarili ljudi oko pokojnog premijera.

Slazemo se da je DOS bio ogroman buckuris koji se cim je obavio istorijski zadatak koji je imao ubrzo pokazao koliko vredi,zato su NS i DSS ubrzo i istupile iz takvog saveza

Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ldp siri dalje taj Čet Jun 12, 2008 11:21 am

pa to sam ja i rekao cim su drugi zavrsili prljav posao se kostunica se izvukao ,zato i mislim da je on najveca ljiga na politickoj sceni......

ldp siri dalje
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dulence_Saviola taj Čet Jun 12, 2008 11:39 am

Kakav je to prljav posao iz koga se Kostunica izvukao ? Saradjivanje sa zemunskim klanom ?

Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od DS NAJBOLJI taj Čet Jun 12, 2008 2:38 pm

ldp siri dalje ::pa to sam ja i rekao cim su drugi zavrsili prljav posao se kostunica se izvukao ,zato i mislim da je on najveca ljiga na politickoj sceni......

ma on je bre smotan to je njegov problem

DS NAJBOLJI
Iskusan član
Iskusan član

Broj poruka : 49
Datum upisa : 05.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od neko... taj Čet Jun 12, 2008 3:07 pm

Sve mi vise lici na to da ces ti da imas problem!

neko...
Super član
Super član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 1:44 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole