Promocija foruma - PODRZI FORUM !

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Promocija foruma - PODRZI FORUM !

Počalji od Dulence_Saviola taj Pon Maj 26, 2008 10:08 am

Kada su poceli da pominju pricu o forumu bio sam veliki pesimista, medjutim mislim da ovaj forum moze da postane jako zanimljivo mesto za kuckanje diskusiju i ostalo.
Medjutim fali nam jos ljudi,a zainteresovanih sigurno ima samo treba dopreti do njih...

Ako hoćemo još novih aktivnih clanova ovde, koji bi dakle dolazili bar s vremena na vreme, polako bi i razumeli da je ovo mesto i zezanja, i dobrog i korisnog!

Zbog toga, zbog nas svih ovde, zamolio bih vas pozovete sve prijatelje, recite im za ovo mesto, pokažite im šta se ovde dešava, šta se piše.

Na ovom mestu najbrže i najlakše će se saznati sva dešavanja u našem mestu, a evo primera - i parkic i majdanska i predstava i slicno

što je dobra informacija - prica o ADSL-u takodje korisna stvar i što šta još može da se nadje ovde. Ovo je način komunikacije!

To im objasnite. Ja ću probam da napravim neki materija baciću van na mailove, pa na "gerila" marketing.

Nadam se da ste voljni za ovo. (bacite mi vase mailove na dulegunc@yahoo.com)

PODRZI FORUM !!!
PODRZI DISKUSIJU
clap
Dulence_Saviola
Legenda foruma
Legenda foruma

Muški
Broj poruka : 1712
Datum upisa : 06.03.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Promocija foruma - PODRZI FORUM !

Počalji od Incognitus taj Pon Jun 16, 2008 12:19 am

Forum je sasvim OK, mada je uvek korisno i dalje raditi na njemu i prilagodjavati ga korisnicima. Ja ne znam da postoji jos neki forum Omladine DSS, tako da mislim da bi trebalo raditi na tome da ovaj postane mesto gde ce se okupljati i DSSovci iz drugih opstinskih odbora.

Forum je uradjen na latinici, iako je jedan od osnovnih ciljeva DSS ocuvanju kulturne bastine, ciji je jedan od kljucnih stubova upravo primarno srpsko pismo - cirilica.
Znam da ce neki sada reci kako je navodno latinica prakticnija za upotrebu na Internetu, ali to nije razlog da se sajt ne uradi na cirilici, jer to cine i mnogi drugi narodi koji drze do svog nacionalnog identiteta (Rusi, Ukrajinci, Bugari, Makedonci i drugi). Ako mogu oni, zasto i mi ne bismo uz malo truda. Nazalost, ocuvanje cirilickog pisma danas podrazumeva aktivan odnos, jer je upotreba cirilice u javnoj sferi marginalizovana.
Incognitus
Veteran
Veteran

Muški
Broj poruka : 135
Zanimanje : Student
Datum upisa : 15.06.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj Pon Jun 16, 2008 7:33 pm

Primedba ti je sasvim na mestu Incognitus... Ali...
Zvanicni sajt DSS Barajeva je potpuno na cirilici, neke stvari na ovom forumu su na cirilici ali je vecinom na latinici jer sami korisnici pisu na latinici. Svaki clan ima mogucnost da pise na cirilici ako to zeli u samom telu poruke koju postavi na ovom forumu. Jedino ogranicenje je naziv same teme i ime samog clana ovde na forumu (koje moraju da budu na latinici). Imamo u planu da izmedju ostalog unapredimo i taj problem sa cirilicom, ali je za sada tako kako je. Ipak je bitnije da se cuje glas naroda Barajevskog (jer je ovo ipak jedini forum za sada u Barajevu!) nego da cekamo na podrsku za cirilicni font...

Inace, dobrodosao na forum smile

"Computers are like Old Testament gods; lots of rules and no mercy."

Joseph Campbell
Admin
Administrator foruma
Administrator foruma

Muški
Broj poruka : 401
Datum upisa : 19.02.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.direkcijabarajevo.co.rs/

Nazad na vrh Ići dole