Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Strana 5 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Vrbovanje clanova DSS od strane DS...

Počalji od zvecarka taj Ned Maj 11, 2008 1:18 pm

ZuLuofVozdovac ::
sps drugarica ::Pojedinci komentarisu vrlo pametno. Uvek su postojala... , ali to i nisu Srbi. Pored Tadica peva cemo "Dake Deutchland"... Braco Srbi i sestre Srpkinje, bilo kako bilo ali u Srbiji zivi samo 76 % Srba. Pitala bih mnoge one koji ne zele da znaju ko je bio ustaski krvnik Francetic ? Da li znate kakve veze Tadic ima sa tim prezimenom ? Ako neko zna neka objasni sta to Tadic ima u pozadini. Ziveli Srbi i Srpske patriote.

Изменила си поруку и 465% је постало 76%. СРАМОТА

Nemoj tako verovatno je pogresno iskucala... ali zaista... pa niko nije lud da kaze da u Srbiji su Srbi u manjini... nije realno...

zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski
Broj poruka : 1137
Datum upisa : 27.03.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvecarka taj Ned Maj 11, 2008 1:33 pm

Deda ::
Budite ljubazni i objasnite mi da li je tačno da postoje svete srpske zemlje, gde se nalaze, kako se zovu i ko tamo živi?

Ja zaista ne mogu da shvatim da neko ko je u predhodnim postovima rekao da ,,voli Srbiju`` moze da izvali ovako notornu glupost...
Da li si ti svestan da takvim razmisljanjem i govorom hoces da kazes kako Srbija nema istoriju, nema korene...
Uostalom sve mi jasno... Pa Amerikanci vise cene svoje poreklo od tebe... Vise paznje posvecuju svojoj istoriji koja je desetoduplo kraca od Srpske... Da li ti padne na pamet nekada kada pogledas kroz prozor koliku vrednost zaista ima to sto gledas ispred sebe... Ne pricam o materijalnim vrednostima.... Sto je vama zutima najbitnije... Govorim o onim duhovnim koje ti ocigledno ne posedujes... Uostalom nije potrebno raspisivati se sa nekim ko je ocigledno ubedjen da istorija Srbije pocinje od onog trenutka kada je on izasao iz pelena!!!

zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvecarka taj Ned Maj 11, 2008 1:41 pm

[quote="Deda"]
živela bratska Rusija - ona će nas spasiti, četnici u Srbiji nisu bili najbliži saradnici nacista, ne volimo zapad jer ga ne razumemo, ne volimo zapad jer on nas ne razume, volimo stvari sa zapada bez kojih život ne možemo da zamislimo, žuti su lopovi itd).

O da.. Zivela!!! Ponosna sam zbog svoje ljubavi prema cetnicima!!! O da odlicno razumemo zapad... Da li ga ti razumes? Apsulutno me ne interesuje da li zapad razume nas... Da li zapad uopste ista razume??? Zasto mislis da su to stvari sa zapada???Vecinu tih stvari su izumeli ljudi koji su silom prilika morali da odu na zapad!!! Cak i nasi ljudi zbog politike koju i vi propagirate!! O da zuti jesu lopovi....

zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Deda taj Ned Maj 11, 2008 2:00 pm

[quote="zvecarka"]
živela bratska Rusija - ona će nas spasiti, četnici u Srbiji nisu bili najbliži saradnici nacista, ne volimo zapad jer ga ne razumemo, ne volimo zapad jer on nas ne razume, volimo stvari sa zapada bez kojih život ne možemo da zamislimo, žuti su lopovi itd).

O da.. Zivela!!! Ponosna sam zbog svoje ljubavi prema cetnicima!!! O da odlicno razumemo zapad... Da li ga ti razumes? Apsulutno me ne interesuje da li zapad razume nas... Da li zapad uopste ista razume??? Zasto mislis da su to stvari sa zapada???Vecinu tih stvari su izumeli ljudi koji su silom prilika morali da odu na zapad!!! Cak i nasi ljudi zbog politike koju i vi propagirate!! O da zuti jesu lopovi....

Hoćeš da kažeš da su pametni silom prilika otišli u svet i tamo se ostvarili kao ljudi, naučnici ili umetnici jer su tamo bili okruženi razumevanjem i podrđkom za svoje talente i sposobnosti. Zašto nisu silom prilika otišli negde drugde?
Duhovne vrednosti, ako hoćeš, možemo da razmatramo u okviru neke druge teme, mada su i one važne u ovoj priči o vrbovanju.

Deda
Veteran
Veteran

Muški
Broj poruka : 156
Datum upisa : 09.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rajka taj Ned Maj 11, 2008 3:46 pm

,,Hoćeš da kažeš da su pametni silom prilika otišli u svet i tamo se ostvarili kao ljudi, naučnici ili umetnici jer su tamo bili okruženi razumevanjem i podrđkom za svoje talente i sposobnosti. Zašto nisu silom prilika otišli negde drugde? ,,
Prvi deo rečenice je ponižavajući za sve nas koji smo u Srbiji , a drugi deo nerazumljiv. Druga ti je rečenica neverovatna , fantastika , znači postoji svet , Srbija i nešto drugo .

Rajka
Veteran
Veteran

Broj poruka : 185
Datum upisa : 07.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ZuLuofVozdovac taj Ned Maj 11, 2008 5:01 pm

Hoćeš da kažeš da su pametni silom prilika otišli u svet i tamo se ostvarili kao ljudi, naučnici ili umetnici jer su tamo bili okruženi razumevanjem i podrđkom za svoje talente i sposobnosti. Zašto nisu silom prilika otišli negde drugde?
Duhovne vrednosti, ako hoćeš, možemo da razmatramo u okviru neke druge teme, mada su i one važne u ovoj priči o vrbovanju.

Шта је песник хтео да каже? fool

ZuLuofVozdovac
Super član
Super član

Muški
Broj poruka : 369
Godina : 31
Zanimanje : директор ЈАТ-а
Datum upisa : 05.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Deda taj Ned Maj 11, 2008 5:35 pm

[quote="zvecarka"]
Vecinu tih stvari su izumeli ljudi koji su silom prilika morali da odu na zapad!!!

Ake ne razumete, žao mi je, malo koncentracije molim. Ako se pravite da ne razumete, uozbiljite se malo.

Deda
Veteran
Veteran

Muški

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rajka taj Ned Maj 11, 2008 6:35 pm

ZuLuofVozdovac ::

Шта је песник хтео да каже? fool
Stvarno nerazumem šta treba da razumem ovde .

Rajka
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rajka taj Ned Maj 11, 2008 6:37 pm

Zulu ti nisi poeta . Zato neznaš šta je pesnik hteo . A izgleda da nisam ni ja .

Rajka
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Deda taj Ned Maj 11, 2008 7:39 pm

Vrati se zvečarko

Deda
Veteran
Veteran

Muški

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Deda taj Ned Maj 11, 2008 8:44 pm

Aha, tek sada vidim da je moja greška. Drugi deo se odnosi na neki prethodni komentar.

Deda
Veteran
Veteran

Muški

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rajka taj Ned Maj 11, 2008 9:31 pm

Deda ::Aha, tek sada vidim da je moja greška. Drugi deo se odnosi na neki prethodni komentar.

ahaaa, vidi se da si senilan.

Rajka
Veteran
Veteran

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvecarka taj Pon Maj 12, 2008 3:40 pm

[quote="Deda"]
zvecarka ::

Ti ocigledno ne razumes problem... Ali ne bitno nisam ni ocekivala da razumes! To bi bilo zaista previse... A sto se tice o razumevanju i podrsci.... Stvarno nista ne razumes... O kakvom ti razumevanju i podrsci pricas na zapadu?????? Stvarno me iznenadjuje taj tvoj stav!!! Ili mozda... pa i ne iznenadjuje me....
A o duhovnim vrednostima... pa stvarno je iluzorno o tome raspravljati sa tobom....

zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Night Walker taj Pon Maj 12, 2008 5:08 pm

DS NAJBOLJI ::O kakvom vrbovanju vi govorite pa ljudi prelaze sami zato sto je DS najbolji.

Ti ljudi sto prelaze....oni za mene nisu ljudi!!!

Night Walker
Antički filozof
Antički filozof

Broj poruka : 1256
Zanimanje : Student
Datum upisa : 06.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Deda taj Pon Maj 12, 2008 9:45 pm

Ti ocigledno ne razumes problem... Ali ne bitno nisam ni ocekivala da razumes! To bi bilo zaista previse... A sto se tice o razumevanju i podrsci.... Stvarno nista ne razumes... O kakvom ti razumevanju i podrsci pricas na zapadu?????? Stvarno me iznenadjuje taj tvoj stav!!! Ili mozda... pa i ne iznenadjuje me....
A o duhovnim vrednostima... pa stvarno je iluzorno o tome raspravljati sa tobom....

Ljudi odlaze u razvijene i organizovane države da bi bolje živeli.
Te države su razvijene i organizovane zato što su ih takvima napravili ljudi koji tamo žive.
Razvijena i organizovana država se gradi radom i disciplinom.
Svi oni koji svojim radom i sposobnostima doprinose razvoju te države su dobrodošli, stimulisani i nagrađeni. Oni su zadovoljni i ostvareni kao ljudi jer žive u standardu koji im to omogućava, na ličnom i profesionalnom planu.

Deda
Veteran
Veteran

Muški

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Maj 12, 2008 10:48 pm

Te države su razvijene i organizovane zato što su ih takvima napravili ljudi koji tamo žive.
Svi oni koji svojim radom i sposobnostima doprinose razvoju te države su dobrodošli, stimulisani i nagrađeni. Oni su zadovoljni i ostvareni kao ljudi jer žive u standardu koji im to omogućava, na ličnom i profesionalnom planu.
Srbi od davnina odlaze u svet ,,trbuhom za kruhom ,, . Otrcana parola DOSa odlaze nam mladi u svet , pa neka odlaze i treba da odlaze . Kako su šiptari odlazili u svet pa uzimaju deo po deo . Što neorganizujete te naše ljude da rade isto , možda bi Srbija bila veća , umesto da je rasparčavate pa sve više smanjujete mogućnost za opstanak mladih ljudi u njoj .

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Deda taj Uto Maj 13, 2008 3:30 am

Zašto mladi treba da odlaze?

Deda
Veteran
Veteran

Muški

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Maj 13, 2008 8:30 am

Deda ::Zašto mladi treba da odlaze?
Da bi Srba bilo što više u svetu , i odande pomažu svoju maticu . Ovako kako ste vi to zamislili cepanjem teritorije , dovodi se u pitanje opstanak , postojanje Srbije .

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvecarka taj Uto Maj 13, 2008 4:13 pm

O da... poenta i jeste u boljem zivotu... ali da li se to i dogodi...??? Finansijska stabilnost nije jedini uslov za bolji zivot... srecu... potpunost.... ne mislite da bi bilo mnogo bolje da to mogu da urade i ovde... I molim vas necu da cujem gluposti DS se bori da to omoguci i slicno!!! Jer mi hocemo buducnost a ne trenutnu laznu sigurnost... pitanje koliko i ta lazna postoji... Necu da se raspisujem vise o ovome jer to nije tema...

zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvecarka taj Uto Maj 13, 2008 4:18 pm

veliki ::
Deda ::Zašto mladi treba da odlaze?
Da bi Srba bilo što više u svetu , i odande pomažu svoju maticu . Ovako kako ste vi to zamislili cepanjem teritorije , dovodi se u pitanje opstanak , postojanje Srbije .

Da ali se to moze dogoditi samo tada kada nas pocnu postovati kao ljude... a ne prodane duse... Kada zaista pocnemo da branimo interese nacije a ne samo licne... Kada pocnemo da brinemo o nama samima a ne da radimo kako nam se kaze... I da naravno postojacemo sve dok postoji cela Srbija!!!!

zvecarka
Antički filozof
Antički filozof

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Deda taj Uto Maj 13, 2008 5:08 pm

Vaša cela retorika se svodi na nacionalističke parole.
Šta je nacionalizam? Ne znam tačnu definiciju (ona sigurno postoji) ali je očigledno da ga doživljavamo na različite načine.

Vi podrazumevane vrednosti doživljavate kao svrhu postojanja.

Podrazumevaju se, majka priroda je tako odredila, ljubav prema roditeljima, bratu i sestri, rodbini (ovo nije uvek slučaj), prijateljima, rodnom gradu ili selu, domovini, narodu i svemo ostalom što se na to nadovezuje.
Sve to je samo zdrava osnova da se čovek dalje gradi i ostvaruje.

Ne smete dozvoliti da celog života ostanete zarobljeni u podrazumevane vrednosti, to znatno umanjuje sposobnost poimanja i razvoja (neizbežan pojam) duhovne strane jedinke.

Deda
Veteran
Veteran

Muški

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Maj 13, 2008 5:24 pm

Možeš li da uprostiš to što si hteo da objasniš .

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Deda taj Uto Maj 13, 2008 5:30 pm

Patriotizam je default osobina kod svakog čoveka na ovoj planeti, glupo je o njemu raspravljati. Kada nekog optužiš da nije patriota, najviše govoriš o sebi.

Deda
Veteran
Veteran

Muški

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Maj 13, 2008 5:42 pm

Podrazumevaju se, majka priroda je tako odredila, ljubav prema roditeljima, bratu i sestri, rodbini (ovo nije uvek slučaj), prijateljima, rodnom gradu ili selu, domovini, narodu i svemo ostalom što se na to nadovezuje.
Sve to je samo zdrava osnova da se čovek dalje gradi i ostvaruje

Zar i to nije patriotizam ?

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Deda taj Uto Maj 13, 2008 6:19 pm

Ljubav prema roditeljima, bratu i sestri, rodbini (ovo nije uvek slučaj), prijateljima, rodnom gradu ili selu, domovini, narodu = PATRIOTIZAM = Default (podrazumeva se, ne mora da se uči, instinkt, Bog, majka priroda)

Deda
Veteran
Veteran

Muški

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 1:43 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu